Sabah Et Lokantası

Sabah Et Lokantasi Olarak 1997 Yılından Bu yana Hizmetinizdeyiz...

Hakkımızda

Kurulduğunda 60 kişilik küçük esnaf lokantası olarak dizayn edilmişken geçen yıllar da 7. Şubemizle Mersin ili ve bölge ekonomisinin büyümesinde istihdam sağlayarak katkı sağlamaya devam etmekteyiz. Avrupa ve Türkiye'nin değişimine ayak uydurarak çağın gerektirdiği hijyenik ,uluslararası düzeyde mutfak ve geniş kadrosu ile , önceliğimiz olan misafirlerimize 7/24 en yüksek kalitede hizmet sunmak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak, güven ve dostluğu kazanmayı başarmak, kaliteli standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermemek için varız. Amacımız Örnek gösterilen bir marka bilinci yaratmak, Sunduğu hizmetlerle sektöründe öncü olmak ve farklılık yaratmak, ürün ve hizmet kalitemizi her an yükseltmek., Sektörde yaratıcı, yenilikçi ve dinamizm için sürekli ve kalıcı kılmak temel hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Her gün binlerce misafirlerimiz gelerek yıllardır değişmeyen Lezzetlerimizden tadıyor.

Misafirlerimin memnun olması için onlarda işinde profesyonel çalışanlarımızla hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

285
Çeşit Yemek
7
Şubemiz

Franchising

Sabah markası olarak Mersin başta olmak üzere tüm Türkiye’ye franchise veriyoruz.

Uygunlukları ölçmek adına emlak bilgilerini, sektörel yakınlığınızı ve taleplerinizi aşağıdaki formu doldurarak bizimle paylaşabilirsiniz. Franchising departmanı tarafından değerlendirmeye alınan formlar incelendikten sonra, sizinle irtibata geçilecektir.
Başvuru Formu

Misyonumuz

Müşterilerimizin en kaliteli, hijyenik, lezzetli ve sağlıklı yemekleri en uygun fiyata tüketmelerini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını takip edip, piyasaların el verdiği koşullar çerçevesinde, yaratıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

SHELL DOWNLOAD clubhouse php shell